Menu:O nas

 

 

COVID-19

W związku z PANDEMIĄ wirusa COVID-19, mając na celu zminimalizowanie ryzyka zachorowań, do odwołania, zawieszamy możliwość spotkań biznesowych w naszej siedzibie. Tym samym zawieszamy również do odwołania możliwość osobistego odbioru zrealizowanych  w obecnym czasie zamówień. Wszystkie obiory będą realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej i dostarczane na wskazany przez Państwa adres.
Kontakt z działem handlowym możliwy jest drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Wydana decyzja jest argumentowana troską o zdrowie naszych klientów oraz pracowników drukarni.

 

 

Na rynku usług poligraficznych działamy od 2009 roku. W regionie jest wiele drukarń, ale nasza nie jest jedną z wielu i dokładamy wszelkich starań aby tak pozostało. Nie naśladując innych nieustannie rozszerzamy ofertę, wyznaczając własny kierunek rozwoju.

W segmencie niskonakładowego druku wyróżnia nas jakość oferowanego produktu. Zawdzięczamy to Cyfrowej Maszynie Offsetowej HP Indigo. Dzięki umiejętnemu połączeniu obu technologii, offsetowej i cyfrowej to obecnie jedyne na świecie rozwiązanie pozwalające skutecznie konkurować jakościowo z tradycyjnymi drukarniami offsetowymi, a bezkonkurencyjne w segmencie druku cyfrowego.

Zaufanie naszych klientów zdobywamy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia. Mając świadomość ryzyka utraty jakości, nie realizujemy zleceń zbiorczo, bo nie tylko cena czyni cuda. Nasze drzwi otwarte są dla wszystkich. Każdy klient, zarówno biznesowy jak i indywidualny, traktowany jest z równą powagą i szacunkiem. Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Nasze ATUTY

 

 

 


 

s

Docenili NAS


Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl.
 

Łukasz D., 23 sierpnia 2020
Szukam drukarni do wydruku wizytówek, 500szt., Przemyśl
Pozytywna opinia

Super niskie ceny, łącznie z transporrtem do klienta kurierem. Zaskakująco dobra jakość, sprawnie obsłużone zamówienie, od projektu, po produkcję i fakturowanie. Serdecznie polecam.
---
Marta S., 18 czerwca 2020
Pozytywna opinia

Szybki kontakt, dobra współpraca, dobrej jakości wydruki.
---


WIĘCEJ OPINI OFERTEO

s

 


 

 

 

s

Nowe IWESTYCJE


Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z UE drukarnia nasza poszerzyła swoja ofertę o możliwość wykonania oprawy miękkiej klejonej– PUR/EVA.


Oprawę realizujemy na urządzeniu C.P. Bourg 3102 EVA / PUR.
To zautomatyzowana maszyna do oprawy. Wszystkie parametry są mierzone automatyczne, dzięki czemu nie ma potrzeby ręcznego wprowadzania danych.
Zastosowane rozwiązania pozwalają na sprawdzanie grubości wkładu i odpowiednie dopasowanie okładki do wkładu, bigowanie okładki realizowane jest w obrębie maszyny przy użyciu listew (bigujących ku górze i ku dołowi w jednym przebiegu).
Rozmiar okładki od 100 x 201 do 385 x 750 mm, a grubość wkładu od 2 do 60 mm.

 

s

 


 

pokaż stopkę
schowaj stopkę